bosch niebieski

«Wróć | Tytan Gostynin - Sklep - Elektronarzędzia, Bosh, Makita, Neo » O nas


Kategorie
Klub BSS

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

O nas

    Firma Handlowa TYTAN powstała w marcu 1998 roku. Głównym celem firmy od chwili powstania było zaopatrywanie rynku lokalnego w narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły BHP. Kolejne lata przyniosły stopniowy wzrost sprzedaży i coraz większy udział w rynku lokalnym w branży zaopatrzenia narzędziowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozwijano ofertę o nowy asortyment nawiązując przy tym współpracę z renomowanymi producentami oraz importerami z branży narzędziowej, elektronarzędziowej i BHP.

    Pierwszym dużym sukcesem firmy było nawiązanie stałej współpracy handlowej z firmą Robert Bosch Sp. z o.o. ,która zaopatruje rynek Polski w renomowane elektronarzędzia marki BOSCH przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Kolejno asortyment towarowy powiększał się o produkty innych znanych marek ,takich jak: MAKITA, DeWALT, CELMA i inne, a z branży narzędzi ręcznych pojawiły się towary firm BETA, YATO, NEO, KUŹNIA, IRWIN, STANLEY. Coraz poważniejszego znaczenia w toku działalności firmy zaczęła nabierać sprzedaż artykułów BHP. Dbając o potrzeby naszych klientów dysponujemy obecnie szerokim asortymentem ubrań roboczych (importowanych jak i krajowych), obuwia roboczego, rękawic oraz innych środków ochrony indywidualnej.

    W toku rozwoju firmy utworzyliśmy szereg oddziałów terenowych w miejscowościach Płock, Kutno oraz Łęczyca. Staramy się sumiennie i rzetelnie realizować wszelkie zamówienia naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorców, starając się realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie zarówno małych firm jak i dużych zakładów przemysłowych. Z naszej bogatej oferty korzystają zakłady mechaniczne, stolarskie, produkcyjne, stacje diagnostyczne oraz małe firmy rodzinne. Osobą rozpoczynającym własną działalność oferujemy pomoc w zakresie realizacji dotacji na start w biznesie.

    Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszej kadry poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oferowanych przez partnerów handlowych. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowościami oraz nowinkami technicznymi. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty kwalifikacji po odbytych szkoleniach przez co są w stanie zaoferować profesjonalne dworactwo w zakresie doboru odpowiednich narzędzi.

    Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą, z którego na pewno wyniknie owocna współpraca.