bosch niebieski

«Wróć | Tytan Gostynin - Sklep - Elektronarzędzia, Bosh, Makita, Neo » Bosch » Wizja


Kategorie
Klub BSS

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

Wizja

 

 

Nasza wizja. Tworzyć wartości – żyć według wartości

 

Jako lider w dziedzinie technologii i usług, wykorzystujemy możliwości globalnego rozwoju do budowania silnej i
znaczącej przewagi konkurencyjnej. Naszym celem jest polepszanie jakości życia dzięki innowacyjnym,  korzystnym rozwiązaniom. Skupiamy nasze działania zarówno na branży motoryzacyjnej i przemysłowej, jak i na produktach oraz usługach służących zarówno do użytku codziennego jak i profesjonalnego.


We wszystkim, co robimy, zabiegamy o trwały sukces ekonomiczny i wiodącą pozycję na rynku. Samodzielność biznesowa i niezależność finansowa pozwalają na kierowanie się w naszych działaniach perspektywą długofalową. Postępując zgodnie z ideami założyciela naszego przedsiębiorstwa, czujemy się w szczególny sposób odpowiedzialni za społeczeństwo i środowisko – we wszystkich obszarach działalności.


Klientów przekonujemy innowacyjnością, gospodarnością, niezawodnością i jakością. Nasza struktura, procesy i mechanizmy zarządzania są optymalnie dostosowane do wymogów każdego rodzaju działalności. Działamy według jednolitych zasad na całym świecie. Jesteśmy zdeterminowani, by wspólnie osiągać założone cele.

Naszych pracowników na całym świecie łączy wyjątkowa więź codziennego realizowania wartości Boscha. Różnorodność kulturowa jest dla nas źródłem dodatkowej energii. Zadania są dla nas wyzwaniem, a zaangażowanie w pracę sprawia nam radość. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do Grupy Bosch.