bosch niebieski

«Wróć | Tytan Gostynin - Sklep - Elektronarzędzia, Bosh, Makita, Neo » Bosch » Wartości


Kategorie
Klub BSS

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

Wartości

Wartości Boscha są fundamentem, na którym opierają się nasze dotychczasowe sukcesy i na którym będziemy budować przyszłość. Kierują one naszym działaniem, podpowiadają, co jest dla nas ważne i do czego się zobowiązujemy.

Nasze wartości

Zorientowanie na rozwój i zyski
Aby dynamicznie rozwijać nasze przedsiębiorstwo oraz zapewnić trwałość jego sukcesu, aktywnie przyczyniamy się do zmian rynkowych i technologicznych i dzięki temu możemy zawsze oferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania, a naszym pracownikom atrakcyjne miejsca pracy. W działaniu i procesach decyzyjnych jesteśmy zorientowani na osiąganie zamierzonych wyników, które zapewniają nam wzrost i finansową niezależność. Z naszej dywidendy Fundacja im. Roberta Boscha finansuje swoje projekty związane z działalnością publiczną.

Odpowiedzialność
Mamy świadomość, że nasza działalność musi pozostawać w zgodzie z interesem społecznym. Nasze produkty i usługi służą przede wszystkim bezpieczeństwu ludzi, oszczędnemu obchodzeniu się z zasobami naturalnymi oraz
zapewnieniu czystości środowiska naturalnego.


Inicjatywa i konsekwencja
Wykazujemy się inicjatywą w działaniu, odpowiedzialnością i konsekwencją w dążeniu do celu.


Otwartość i zaufanie
W porę informujemy naszych pracowników, partnerów handlowych i udziałowców o ważnych procesach dokonujących się w przedsiębiorstwie i tworzymy tym samym platformę zaufania, na której opiera się nasza współpraca.


Postępowanie fair
Wzajemną uczciwość we współpracy między sobą oraz z naszymi partnerami handlowymi traktujemy jako warunek naszego sukcesu.


Rzetelność, wiarygodność i przestrzeganie prawa
Obiecujemy tylko to, czego możemy dotrzymać, a nasze obietnice traktujemy jako wiążące. Dbamy przy tym o
przestrzeganie obowiązującego prawa i ustawowych przepisów.


Różnorodność kulturowa
Mamy świadomość naszych regionalnych i kulturowych korzeni, a różnorodność wynikającą z tego traktujemy jako dodatkową korzyść, a zarazem warunek naszych sukcesów na całym świecie.