bosch niebieski

«Wróć | Tytan Gostynin - Sklep - Elektronarzędzia, Bosh, Makita, Neo » Bosch » Kluczowe kompetencje


Kategorie
Klub BSS

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

Kluczowe kompetencje

W ciągu ponad stu lat działalności nasze przedsiębiorstwo wypracowało jedyny w swoim rodzaju pakiet kluczowych kompetencji, które zwiększają naszą konkurencyjność. Te kluczowe kompetencje są również bazą dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Nasze kluczowe kompetencje

Planowanie długoterminowe
Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w odpowiednio wczesnym rozpoznawaniu trendów technicznych i ekonomicznych, w formułowaniu jasnych i przekonujących celów oraz w ich konsekwentnym realizowaniu. Działamy według logicznej strategii długoterminowej, zarówno jeśli chodzi o portfolio działów branżowych, jak i pozycję na światowych rynkach. Celem konsekwentnej polityki handlowej jest zapewnienie samodzielności w działaniu oraz niezależności finansowej.

Innowacyjność
Iskrą zapłonową i motorem naszego rozwoju jest chęć tworzenia przy pomocy własnych, innowacyjnych pomysłów nowych rozwiązań technicznych o wysokich wartościach użytkowych dla klientów. Możliwości ku temu stwarzamy poprzez wysokie kwalifikacje i motywację naszych pracowników, jak również ścisłą współpracę z klientami wiodącymi na rynku pod względem technologicznym. Zawarta jest w tym również gotowość inwestowania poważnych środków we własne badania oraz projekty, które dopiero w dalszej perspektywie będą mogły odnieść spodziewany sukces rynkowy.

Efektywność procesów
Jako duże przedsiębiorstwo przemysłowe dysponujemy bogatym know-how w zakresie procesów na wszystkich szczeblach działalności, od projektu i produkcji aż po dystrybucję. Do naszych atutów należy także wewnętrzna motywacja i zdolność bezustannego doskonalenia (CIP), która pomaga nam zwiększyć efektywność w celu osiągnięcia maksymalnej ekonomiczności. W warunkach globalnej konkurencji łączymy zróżnicowanie naszych produktów z jednej strony z niskim kosztem produkcji przy zachowaniu porównywalnej jakości z drugiej.

Zorientowanie na jakość i niezawodność
Od momentu powstania nasze przedsiębiorstwo wypracowało sobie opinię producenta dostarczającego niezawodne produkty i usługi najwyższej jakości. Stwierdzenie Roberta Boscha: „Jakość to nasze najwyższe dobro” wciąż wyznacza kierunek polityki handlowej fi rmy. Z kolei realizacja tej polityki przyczynia się do utwierdzenia pozytywnego wizerunku marki Bosch. Nasi klienci ufają, że jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymogi jakościowe, również w przypadku coraz bardziej zaawansowanych produktów i systemów. Zaufanie to opiera się na naszym potencjale wprowadzania wymaganych usprawnień.

Obecność na światowych rynkach
Przedsiębiorstwo ma swoje korzenie w Niemczech, ale niemal od samych początków było nastawione na ekspansję na rynkach międzynarodowych. W branżach, które reprezentujemy, trudno znaleźć producentów o tak globalnym zasięgu jak nasz. Centra badawczo-rozwojowe oraz fabryki Boscha, rozsiane po całym świecie, ściśle współpracują ze sobą. Bazując na nich jesteśmy w stanie wykorzystywać szanse, jakie oferują wszystkie aktualne i przyszłe regiony rozwojowe świata.

Rozwój kadry
Systematyczny rozwój naszego przedsiębiorstwa to także zasługa konsekwentnej polityki kadrowej, która gwarantuje, że nasi pracownicy będą optymalnie przygotowani do wymogów stawianych w przyszłości. Duży wkład ma tu nasz wewnętrzny system szkoleniowy. Aby pogłębiać know-how w tej dziedzinie, stawiamy także na wysoką kulturę przedsiębiorstwa. Pomaga nam ona w szczególny sposób zwiększyć zaangażowanie przy realizacji ważnych dla przedsiębiorstwa celów oraz z wielu narodowości i kultur tworzyć jednolitą tożsamość Boscha